Hotel

Náš hotel U Krále Karla – 4 hvězdičkový hotel v Praze se řadí do kategorie konzervativních rodinných hotelů, které vznikly z původních měšťanských staveb staré Prahy.

Jako 4* hotel byl přestavěn hotel U Krále Karla v roce 1993 z původních 2 měšťanských domů, a svým originálním rustikálním vybavením a kvalitními materiály splňuje kompletní klasifikaci a nabídku služeb čtyřhvězdičkového pražského hotelu. Od vysoce kvalitního, na míru vyráběného nábytku přes luxusní postele a kvalitní matrace až po profesionální personál recepce, který doplňuje servis očekávaný od 4 hvězdičkového hotelu v Praze.

Většina klientů oceňuje zvláště citlivou formu přestavby historické budovy, která maximálně respektuje původní architekturu a zároveň ji doplňuje o moderní prvky, které jsou od čtyř hvězdičkového hotelu v Praze očekávány. Mezi hlavní přednosti lze jistě zařadit především umístění hotelu a čistota pokojů i společných prostor, na které naši klienti pražského 4 hvězdičkového hotelu U Krále Karla nedají dopustit. Pokud zvolíte pobyt v našem hotelu, přívítá Vás atmosféra rodinného typu. Více jak 30% našich klientů rezervuje nový termín pobytu již při odjezdu a tak věříme, že též Vás přesvědčíme o kvalitách našich služeb 4 hvězdičkového hotelu v Praze.

Hotel U Krále Karla nabízí ubytování v celkem 19ti hotelových pokojích s celkovou kapacitou 38ti lůžek.

Služby hostům

Naši recepční – concierge jsou Vám rádi napomocni, pokud potřebujete o městu jakoukoliv radu.

Historie Hotelu

Hotel U Krále Karla slouží jako hotel na staré Praze od roku 1993, kdy prošel zásadní rekonstrukcí a má bohatou…

Snídaně v ceně

Každý hotelový host si může vychutnat naši teplou a studenou buffetovou snídani. Je připravována každý den z čerstvých surovin a…