Hotel

Historický 4* hotel v Praze

Náš hotel The King Charles4 hvězdičkový hotel v Praze se řadí do kategorie konzervativních rodinných hotelů, které vznikly z původních měšťanských staveb staré Prahy.

 

Fakticky se jedná o jeden z nejunikátnějších hotelů na Pražském Hradě i v Praze, jelikož je složen ze dvou původních měšťanských domů, které byly odděleny dvorkem, a kde můžete dnes obdivovat unikátní schodiště. Tento faktor také dovolil umístit do takto unikátního hotelu moderní osobní výtah, který Vás pohodlně dostane do kteréhokoliv ze 4. pater hotelu.

HOTEL S ATMOSFÉROU HISTORICKÉ PRAHY

 

Většina klientů oceňuje zvláště citlivou formu přestavby historické budovy, která maximálně respektuje původní architekturu a zároveň ji doplňuje o moderní prvky, které jsou od čtyř hvězdičkového hotelu v Praze očekávány.

 

Mezi hlavní přednosti lze jistě zařadit především umístění hotelu a čistota pokojů i společných prostor, na které naši klienti pražského 4 hvězdičkového hotelu The King Charles nedají dopustit. Pokud zvolíte pobyt v našem hotelu, přívítá Vás atmosféra rodinného typu. Hotel The King Charles nabízí ubytování v celkem 19ti hotelových pokojích s celkovou kapacitou 38ti lůžek.

Služby hostům

Naši recepční – concierge jsou Vám rádi napomocni, pokud potřebujete o městu jakoukoliv radu.

Historie Hotelu

Hotel The King Charles (dříve U Krále Karla) slouží jako hotel na staré Praze od roku 1993, kdy prošel zásadní…

Snídaně v ceně

Každý hotelový host si může vychutnat naši teplou a studenou buffetovou snídani. Je připravována každý den z čerstvých surovin a…