Pokoj kategorie Superior

Musíte navštívit hotel U Krále Karla alespoň dvakrát, aby jste měli možnost ochutnat rozdíl v zážitku z pobytu, který Vám zprostředkuje originalita jednotlivých pokojů. Máte rádi pokoje s původními klenutými, nebo malovanými stropy? Doporučujeme Vám naše pokoje. Skutečně podmanivý pobyt nabízejí  naše pokoje na 2. patře s původními dřevěnými podlahami a stropy z dob přestavby v 18. století. Mnoho našich klientů však dává pobyt romantickým pokojů v podkroví, pod původní trámovou střechou.

Superior Twin
Superior Twin
Superior King 4. patro
Superior King 4. patro
Nescafe facility in every room
Nescafe facility in every room
Více ve Fotogalerii »

Hotelové pokoje Superior

 

jsou rozloženy do 3 podlaží hotelu U Krále Karla. Z celkového počtu 19ti pokojů je 19 dvoulůžkových pokojů a 4  pokoje jsou označeny jako pokoje Superior Double a 3 jako Superior Twin. Mezi hlavní výhody lze bezpochyby uvést tiché prostředí a skutečně nadstandardní čistota pokojů a vybavení. Všechny naše pokoje jsou větrány přirozeným způsobem a lze tak hotel považovat za skutečně vhodný pro hosty s citlivým dýchacím ústrojím a alergiky. Ideální teplotu uvnitř hotelu zajišťuje v zimě systém  vytápění a v létě jsou pak pokoje chráněny před horkem masivními zdmi, které udržují stálou teplotu.

 

Originální pokoje

 

Naše stálé hosty oslovuje především unikátnost každého pokoje v historickém pojetí. Kvalitní materiály, které byly použity ve vybavení hotelu, rustikální design a především klidné prostředí naopak oslovuje klienty střední a vyšší věkové kategorie. Skvělou volbou je náš hotelový pokoj Superior pro zaměstnance firem, které hledají kvalitní ubytování za dostupnou cenu a zároveň chtějí svým hostům poskytnout benefit v podobě skutečně originálního ubytování.

 

Vybavení pokoje

 

Všechny Superior hotelové pokoje se skládají z ložnice a vlastní koupelny s WC. Spojení s domovem usnadňuje našim hostům telefon s přímou volbou a pokrytí internetovým připojením WiFi zdarma. Nejnovější informace jim samozřejmě poskytne televize se satelitním příjmem. Hotelové pokoje Superior mají samozřejmě k dispozici minibar, který je pravidelně doplňován, kávovar Nespresso a na vyžádání našim hostům s radostí poskytujeme zdarma  na pokoj potřeby k žehlení. 

 
Rezervovat pokoj
Příjezd :
Odjezd :
Dospělí :
Děti :
 
Speciální nabídka
SLEVA 15% na dlouhý pobyt
Zůstaňte 4 noci a získejte slevu 15%.
SLEVA 17% za včasnou rezervaci!
Rezervujte min. 7 dní předem.
SLEVA 10% na tri noci
Rezervujte pobyt na 3 noci a získejte 10% slevu.