Pokoj kategorie Deluxe

Hotelový pokoj Deluxe je správnou volbou pro naše hosty, kteří si chtějí absolutně unikátní umístění hotelu vychutnávat každý den. Pokoje Deluxe jsou umístěny v prvním, druhém a třetím patře budovy.

Deluxe King
Deluxe King
Koupelna
Koupelna
Originální vybavení
Originální vybavení
Více ve Fotogalerii »

Rezervace v hotelovém pokoji  Deluxe

 

I v pokojích Deluxe naleznete rozdíly, které vyhledávají naši pravidelní hosté. Jsme velice rádi, že 73% našich hostů, kteří se vracejí do hotelu U Krále Karla, rezervují již předem právě hotelové pokoje Deluxe. Jistě lze jejich rozhodnutí pochopit. Hotelové pokoje Deluxe jsou vyhledávány milovníky romantiky. Ubytování pod bezmála 300 let starým trámovým malovaným stropem je pro milovníky romantiky jako stvořeno.

 

Naproti tomu pokoj Deluxe na druhém patře je sice prostorově stejný, ale architektonicky méně zajímavý. Nicméně vyniká unikátní koupelnou s velkou vanou a celkově rozhlehlou koupelnou.


Vybavení pokoje Deluxe 

Všechny hotelové pokoje Deluxe Vás budou hýčkat veškerým standardním vybavením. Můžete se občerstvit v pravidelně doplňovaném minibaru, vychutnat si kávu z Nespresso kávovaru v pohodlí Vašeho pokoje nebo si prostudovat si naše doporučení v klientských deskách. Můžete se samozřejmě spojit s kýmkoliv na světě pomocí hotelového telefonu s přímou volbou, nebo internetem, který pokrývá hotel WiFi zcela zdarma. Koupelny samozřejmě zahrnují hotelovou kosmetiku a mají vždy sprchový kout. Pokoj Deluxe ve druhém patře je vybaven vanou.

 

Užívejte si s rodinou

 

Hotelový pokoj Deluxe na 2. patře s vanou je skutečně vhodný i pro velkou rodinu. Díky své prostorové velkorysosti je možné umístit 1 přistýlku. Rezervujte tento typ pokoje s předstihem, s ohledem na jejich malou dostupnost.

 
Rezervovat pokoj
Příjezd :
Odjezd :
Dospělí :
Děti :
 
Speciální nabídka
SLEVA 15% na dlouhý pobyt
Zůstaňte 4 noci a získejte slevu 15%.
SLEVA 17% za včasnou rezervaci!
Rezervujte min. 7 dní předem.
SLEVA 10% na tri noci
Rezervujte pobyt na 3 noci a získejte 10% slevu.