Junior Suite U Krále Karla

Kategorie pokoje Junior Suite je jedinečná svého druhu a jelikož se v hotelu nachází pouze 3 pokoje tohoto typu, je velice žádán a proto rezervujte tento pokoj v předstihu! Hotelový pokoji Junior Suite je ta pravá volba pro hosty, kteří si chtějí odpočinout a strávit přijemné chvilky u krbu v romantickém pokoji.

Hotelový pokoj Junior Suite pokoj má stejně jako ostatní pokoje vitrážová okna, ale liší se tím, že v tomto pokoji je umístěna i rozkládací sedačka s možností umístit zde ještě extra přistýlku. Hotelový pokoj Junior Suite je dobře odhlučněn, a to díky dveřím do předsíně, nebude Vás tak rušit případný pohyb po chodbách hotelu U Krále Karla. Pokoje jsou opravdu výbornou variantou pro obchodní zástupce, protože k vybavení každého pokoje patří i pracovní stůl s židlemi a je tedy zde možnost uspořádat soukromé jednání i pro 6 osob.

 

Kouzlo hotelového pokoje Junior Suite

 

Samotný hotelový pokoj Junior Suite je vybaven nadstandardně oproti ostatním pokojům. K Vašemu bezpečí je Vám jako na ostatních pokojích k dispozici hotelový sejf, občerstvit se můžete v našem minibaru, vychutnat si kávu z Nespresso kávovaru a důležité informace z domova či z Prahy jsou našim hostům k dispozici skrze satelitní TV či Wifi připojení zdarma.

Pokoje Junior Suite jsou obecně prostorově velkorysé (40 m2 )a proto jsou i vhodnou variantou pro ubytování rodin s dětmi. Každý pokoj má samozřejmě k dispozici vlastní koupelnu s toaletou vč. veškerých prostředků hotelové kosmetiky a vysoušeče vlasů. Je samozřejmostí, že v každém pokoji se nachází dřevěný historický malovaný strop. Vzdušnost pokoje v kombinaci s kvalitními postelemi a matracemi vám zaručí skutečně klidný spánek po celodenním objevování Prahy.

 

Rezervujte s předstihem

 

Počet hotelových pokojů Junior Suite je velice omezen a proto stejně jako v případě pokojů  Deluxe Vám doporučujeme rezervaci provést s předstihem.

 
Rezervovat pokoj
Příjezd :
Odjezd :
Dospělí :
Děti :
 
Speciální nabídka
SLEVA 15% na dlouhý pobyt
Zůstaňte 4 noci a získejte slevu 15%.
SLEVA 17% za včasnou rezervaci!
Rezervujte min. 7 dní předem.
SLEVA 10% na tri noci
Rezervujte pobyt na 3 noci a získejte 10% slevu.