Hotelové pokoje v Praze

Hotelový pokoj v Praze

 

Hotelové pokoje v Praze jsou všeobecně známy dobrou vybaveností a vynikající čistotou. Hotel U Krále Karla v tomto není výjimkou. Historie budovy předurčila budovu k dlouhodobému obývání nicméně při přestavbě na hotel bylo nutno maximálně respektovat původní architekturu.


Hotel U Krále Karla  nabízí bezpochyby prostorově nejvelkorysejší hotelové pokoje v Praze, které jsou dispozičně velice rozdílné. Díky tomu se více než 30% našich klientů pravidelně vrací, jelikož pobyt pokaždé v jiném pokoji je pro ně zároveň novým prožitkem pobytu v Praze. Hotel U Krále Karla nabízí ubytování v celkem 19ti hotelových pokojích s celkovou kapacitou 38ti lůžek.

Superior Pokoj
Superior Pokoj
Superior Pokoj Vám umožní relaxovat po náročném dnu. Pokoje jsou prostorově velkorysé a v průměru se jejich rozloha pohybuje kolem 27 m2. Superior pokoje se vždy skládají z ložnice a koupelny s WC.
Deluxe Pokoj
Deluxe Pokoj
Pokud je Vaší hlavní volbou pro náš hotel klidný a velký pokoj, rezervujte si právě pokoj Deluxe v předstihu. Jedná se o velice omezený počet pokojů. Které nabízejí unikátní atmosféru a prostředí.
Junior Suite
Junior Suite
Hledáte příjemný prostorný a klidný pokoj s vlastním krbem? Nabízíme Vám hotelový pokoj Junior Suite. Malované trámové stropy a krb jsou v pokoji Junior Suite samozřejmostí. Nezklame Vás ani rozhlehlá koupelna.
 
Rezervovat pokoj
Příjezd :
Odjezd :
Dospělí :
Děti :
 
Speciální nabídka
SLEVA 15% na dlouhý pobyt
Zůstaňte 4 noci a získejte slevu 15%.
SLEVA 17% za včasnou rezervaci!
Rezervujte min. 7 dní předem.
SLEVA 10% na tri noci
Rezervujte pobyt na 3 noci a získejte 10% slevu.