Originální 4 hvězdičkový hotel Praha

Náš hotel U Krále Karla - 4 hvězdičkový hotel v Praze se řadí do kategorie konzervativních rodinných hotelů, které vznikly z původních měšťanských staveb staré Prahy. Jako 4* hotel byl přestavěn  hotel U Krále Karla v roce 1993 z původních 2 měšťanských domů, a svým originálním rustikálním vybavením a kvalitními materiály splňuje kompletní klasifikaci a nabídku služeb čtyřhvězdičkového pražského hotelu. Od vysoce kvalitního, na míru vyráběného nábytku přes luxusní postele a kvalitní matrace až po profesionální personál recepce, který doplňuje servis očekávaný od 4 hvězdičkového hotelu v Praze.

 

Unikátní prostor

 

Většina klientů oceňuje zvláště citlivou formu přestavby historické budovy, která maximálně respektuje původní architekturu a zároveň ji doplňuje o moderní prvky, které jsou od čtyř hvězdičkového hotelu v Praze očekávány. Mezi hlavní přednosti lze jistě zařadit především umístění hotelu a čistota pokojů i společných prostor, na které naši klienti pražského 4 hvězdičkového hotelu U Krále Karla nedají dopustit. Pokud zvolíte pobyt v našem hotelu, přívítá Vás atmosféra rodinného typu. Více jak 30% našich klientů rezervuje nový termín pobytu již při odjezdu a tak věříme, že též Vás přesvědčíme o kvalitách našich služeb 4 hvězdičkového hotelu v Praze.

 

Výhodné nabídky a akce

 

Neváhejte si rezervovat Váš pokoj s předstihem a využijte speciálních slev pro naše věrné klienty. Naše ceny se mění bezmála každý den a s čím větším předstihem rezervaci provedete, tím nižší cenu získáte. Pokud se navíc rozhodnete pro ubytování na 4 a více nocí, nalznete v naší nabídce speciální balíčkovou slevu. Nabízíme Vám unikátní 4* hvěz- dičkový hotel v Praze za přijatelnou cenu a těšíme se na Vaši návštěvu.

 
Rezervovat pokoj
Příjezd :
Odjezd :
Dospělí :
Děti :
 
Speciální nabídka
SLEVA 15% na dlouhý pobyt
Zůstaňte 4 noci a získejte slevu 15%.
SLEVA 17% za včasnou rezervaci!
Rezervujte min. 7 dní předem.
SLEVA 10% na tri noci
Rezervujte pobyt na 3 noci a získejte 10% slevu.