Hotel na Pražském hradě

Zámecké schody
Zámecké schody
Hotel U Krále Karla
Hotel U Krále Karla
Stylové ubytování
Stylové ubytování
Více ve Fotogalerii »

Historický hotel na Pražském Hradě

 

Hotel U Krále Karla vyniká nejen jako hotel u pražského hradu svou historickou hodnotou, ale především umístěním. Nachází se doslova v podhradí pražských Hradčan na pomezí jedné z nejznámějších ulic na pražském hradě "Nerudovy", starých zámeckých schodů a Úvozu, kde je umísten hlavní vstup do budovy. První nádvoří pražského hradu je od hotelu vzdáleno jen několik desítek kroků. Fakticky se jedná o jeden z nejunikátnějších hotelů na Pražském Hradě i v Praze, jelikož je složen ze dvou původních měšťanských domů, které byly odděleny dvorkem, a kde můžete dnes obdivovat unikátní schodiště. Tento faktor také dovolil umístit do takto unikátního hotelu moderní osobní výtah, který Vás pohodlně dostane do kteréhokoliv ze 4. pater hotelu.

 

Vše na dosah

 

Výjmečná lokace dovoluje našim hostům, kteří hotel u pražského hradu navštíví, obdivovat všechny hlavní památky Prahy i na pražském hradě. Dostupnost dalších památek je pak velmi snadno dostupná pěší chůzí. Do hotelu na pražském hradě se pak pohodlně z centra můžete kdykoliv vrátit tramvajovým spojením linky č. 22, která protíná většinu hlavních dopravních uzlů

 

Pobyt v hotelu na pražském hradě má neotřelou atmosféru starých středověkých paláců a lokalita je proto vhodná pro milovníky tichého prostředí na dosah památkám. Okolí pražského hradu a hotelu je vhodné jak pro seniory, tak rodiny s dětmi či mladé páry, hledající romantiku města, které si zachovalo svou historickou tvář. Pokud skutečně pátráte po originálním zážitku z pobytu v historickém centru jednoho z nejzachovalejších historických měst Evropy, je pobyt v hotelu U Krále Karla na Pražském Hradě tou nejlepší volbou.

 

 
Rezervovat pokoj
Příjezd :
Odjezd :
Dospělí :
Děti :
 
Speciální nabídka
SLEVA 15% na dlouhý pobyt
Zůstaňte 4 noci a získejte slevu 15%.
SLEVA 17% za včasnou rezervaci!
Rezervujte min. 7 dní předem.
SLEVA 10% na tri noci
Rezervujte pobyt na 3 noci a získejte 10% slevu.