• Romantický Hotel Praha
  • Hotel s malovanými stropy
  • Antique Hotel Prague
  • Hotel na Pražském Hradě

Romantický hotel Praha U Krále Karla

Hotel U Krále Karla - Romantický hotel v Praze se nachází na konci slavné Nerudovy ulice mezi Pražským Hradem a Strahovským Klášterem. Hotel U Krále Karla  patří bezesporu mezi nejunikátnější pražské hotely díky svému romantickému interiéru a historické budově ze 17 století.

 

Kvalitní ubytování v čistém prostředí potěší milovníky městské romantiky a možnost soukromí v malém hotelu uprostřed Malé Strany. Dobrou pověst si jako romantický hotel v Praze získalo ubytování právě díky úchvatné lokalitě, ve které je hotel umístěn. Hotel U Krále Karla, náš romantický hotel v Praze je proto vhodný pro klienty většiny věkových kategorií, rodiny s malými i staršími dětmi, starší páry či svatby. Pobyt v našem rodinném, romantickém hotelu U Krále Karla  Vás přenese do historie města Prahy a zanechá nesmazatelnou vzpomínku.

Nejbližší památky
1 min. chůze
3 min. chůze
5 min. chůze
10 min. chůze
Návrat z hlavních uzlů hromadné dopravy - tramvaj 22 nebo 25 - max 30 min. zpět do hotelu.
Superior Pokoj
Superior Pokoj
Superior Pokoj Vám umožní relaxovat po náročném dnu. Pokoje jsou prostorově velkorysé a v průměru se jejich rozloha pohybuje kolem 27 m2. Superior pokoje se vždy skládají z ložnice a koupelny s WC.
Deluxe Pokoj
Deluxe Pokoj
Pokud je Vaší hlavní volbou pro náš hotel klidný a velký pokoj, rezervujte si právě pokoj Deluxe v předstihu. Jedná se o velice omezený počet pokojů. Které nabízejí unikátní atmosféru a prostředí.
Junior Suite
Junior Suite
Hledáte příjemný prostorný a klidný pokoj s vlastním krbem? Nabízíme Vám hotelový pokoj Junior Suite. Malované trámové stropy a krb jsou v pokoji Junior Suite samozřejmostí. Nezklame Vás ani rozhlehlá koupelna.
 
Rezervovat pokoj
Příjezd :
Odjezd :
Dospělí :
Děti :
 
Speciální nabídka
SLEVA 15% na dlouhý pobyt
Zůstaňte 4 noci a získejte slevu 15%.
SLEVA 17% za včasnou rezervaci!
Rezervujte min. 7 dní předem.
SLEVA 10% na tri noci
Rezervujte pobyt na 3 noci a získejte 10% slevu.